Musu Spor Malzemeleri , 1983 yılından beri geniş ürün yelpazesi ve üstün servis anlayışı ile spor aletleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hedefimiz, yüksek ürün kalitesi, geniş ürün yelpazesi, sınırsız hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktır.

Ürün kalitesi; Yılların üretim tecrübesi ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda üretimini sürekli geliştirerek ve yenileyerek, ürünlerini teknik standartlara uygun, ileri teknoloji ve kaliteli hammadde ile üretmektedir.

Geniş ürün yelpazesi; Basketbol spor malzemeleri , voleybol ekipmanları, tenis, futbol, hentbol, badminton spor malzemeleri , jimnastik malzemeleriçevre çit ve tel örgü sistemleri gibi birçok spor malzemeleri alanında gerekebilecek bütün aletleri tek bir kaynaktan sağlama avantajını sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti; Müşteri memnuniyeti esasına dayalı üretim ve servis anlayışına sahip olan Musu Spor, rekabetçi fiyat politikası ve uygun ödeme koşulları ile de müşterilerinin daima yanındadır.

Musu Spor kalitesi ve hizmeti ile sağlıklı bir spor için sizlerle birlikte.

www.mususpor.com.tr